Sjednejte si bezplatnou konzultaci: +420 725 036 225
Email: info@centrumoddluzeni.cz
Centrum Oddlužení
Kalkulátor oddlužení - vyplňte následující formulář zda splňujete podmínky pro oddlužení
Údaje o dlužníkovi
Čistá mzda:
Manžel/ka:
Počet dětí:
Údaje o dluhu
Výše dluhů vč. úroků:
Spočítat
Chci během následujících 5ti let splatit alespoň 30% svého dluhu. Splátky mi budou strhávány ze mzdy. Oddlužení může vyhlásit pouze fyzická osoba, nepodnikatel.

Krok za krokem

1. Sjednání bezplatné schůzky

Kontaktujte nás pomocí našeho kontaktního formuláře, telefonicky nebo e-mailem a sjednejte si s námi nezávaznou osobní schůzku, kde Vám navrhneme řešení Vaší situace. Již při zaslání kontaktního formuláře je možné uvést Vámi preferovaný den a čas osobní schůzky. Po té Vás telefonicky zkontaktujeme a domluvíme si s Vámi konkrétní místo a čas schůzky.

 2. Co všechno si musíte na schůzku s advokátem přinést

Vzhledem k tomu, že k insolvenčnímu návrhu je třeba přiložit seznam Vašich závazků, je nezbytné, abyste měli uvedené k dispozici. Požádejte proto Vaše věřitele o vyčíslení celkové výše Vašich dluhů (včetně úroků a případných sankčních poplatků) k poslednímu dni v měsíci, v němž se uskuteční první schůzka s našim advokátem. Dále je třeba předložit seznam Vašeho majetku a také listiny dokládající údaje o příjmech za poslední 3 roky. Do jednoho týdne od předložení všech podkladů jsme schopni připravit insolvenční návrh a podat jej na soud. V případě potřeby jsme připraveni i tuto lhůtu zkrátit.

 3. Vyplňování formulářů

Veškerá podání adresovaná soudu budou vypracována zaškoleným personálem. Nemusíte mít proto obavu, že by Vámi podaný návrh nebyl úspěšný pro nedodržení formálních požadavků

 4. Podání návrhu na zahájení insolvenčního řízení a návrhu na povolení oddlužení na soud

Pokud využijete našich služeb, podá na soud návrh na povolení oddlužení náš advokát. Do doby než bude rozhodnuto o povolení oddlužení, budeme za Vás jednat s Vašimi věřiteli (včetně exekutorů, inkasních agentur atd.).

 5. Co se děje po podání návrhu?

Soud je povinen neodkladně po podání insolvenčního návrhu zahájit potřebné kroky směřující k rozhodnutí o podaném návrhu. Lhůta, která uplyne od podání insolvenčního návrhu do rozhodnutí o úpadku a povolení oddlužení, se liší v závislosti na konkrétní pracovní vytíženosti soudu. Z osobní zkušenosti víme, že soudy ve většině případů o podaných návrzích rozhodnou do 15 pracovních dnů. Následně po uplynutí lhůty pro přihlašování pohledávek a jejich přezkumu, rozhodne soud, zda oddlužení schválí či nikoliv.

6. Co následuje poté, co soud o oddlužení rozhodne?

Po vydání usnesení o schválení oddlužení jste povinni dodržovat podmínky uvedené v insolvenčním zákoně a v předmětném usnesení. Ty Vám budou vysvětleny naším zaškoleným personálem tak, aby celé oddlužení proběhlo bez komplikací. Po celou dobu Vám zaručujeme osobní jednání a pomoc zaškoleného týmu, který má za sebou mnoho desítek úspěšně vedených případů.

 

Mám zájem o konzultaci zdarma »

Proč zvolit právě nás:
  • Úvodní konzultace zdarma
  • Odborné služby
  • 100% úspěšnost
  • Advokátní dohled
  • Dlouholeté zkušenosti
  • Garance vrácení peněz při neúspěchu
Advokátní kancelář Zrůstek, Lůdl a partneři
Novinky
03.11.2015
Oddlužení a poctivý záměr nejen ve světle judikatury Nejvyššího soudu.
20.01.2014
Nejčastějšími důvody, které zamezují dodržovat pravidelné měsíční splátky u oddlužení jsou:...více>>
Více novinek »